Тротуарна плитка: рекомендації по вибору та правильній експлуатації .

На сьогоднішній момент існує багато пропозицій тротуарної плитки різноманітних форм і кольорів, але при обранні того чи іншого варіанта є кілька основних моментів, на які треба звернути увагу:

Читати далі: Тротуарна плитка: рекомендації по вибору та правильній експлуатації .

 

Технологія мощення тротуарної плитки

Технологія мощення

Перед тим, як приступити до вкладання, Ви повинні мати чітке уявлення в якому місці і для якої мети Вам потрібна тротуарна плитка. Ділянка має бути добре спланована, при цьому строго витримані рівні і ухили для стоку води. Розмітка, як правило, проводиться за допомогою рулетки, кілочків і будівельної мотузки. Після цього необхідно пройтися по майбутній ділянці, щоб перевірити зручність користування і при потребі підкоригувати її розташування і розміри.

Читати далі: Технологія мощення тротуарної плитки

 

Історія тротуарної плитки

Виробництво тротуарної плитки вперше з'явилося в Голландії. Саме там розробили спосіб виготовлення штучного  каменю. На початку XIX століття голландці вже почали будувати з неї дороги. Перша дорога сполучала такі міста як Амстердам і Харлем. Після успішного досвіду по спорудженню шляхів сполучення, голландці стали застосовувати цей матеріал для зведення  різних споруд. У Голландії тротуарна плитка отримала велику популярність за рахунок того що в цій країні була нестача кам'яних матеріалів. Після вдалого використання бруківки  в Голландії, виробництво тротуарної плитки і особливості  її укладання стали переймати сусідні країни. Так вона дійшла до нас.

Читати далі: Історія тротуарної плитки

 

Виробництво тротуарної плитки.

Сучасні технології пропонують безліч нових  матеріалів  для мощення садових доріжок, двориків, площ.  На вітчизняному ринку, наприклад, представлено декілька видів тротуарної плитки, які відрізняються  технологією виготовлення, міцністю і довговічністю. Продукція останніх років помітно перевершує тротуарну плитку, що раніше випускалася, як за зовнішніми якостями, так і по структурі матеріалу. Справа в тому що одна з найбільш драматичних проблем простих бетонних покриттів - це їх відносна недовговічність. Бетон, як відомо, складається з в’яжучого (цемент) і наповнювача (бутовий камінь, щебінь, пісок та ін.). При цьому надійніші ті марки бетону, при виготовленні яких користуються наповнювачами тонших фракцій і цементами вищих марок (500-700). У таких бетонах менше пор, отже, менше водопоглинання і більше стійкість до заморожування-відтаювання. Одна з істотних причин нестійкості цього будівельного матеріалу - діяльність води при "зачинненні" бетону, що спричиняє появу пустот. Тому такий вид покриття не може похвалитися значним терміном служби  і зовнішньою естетичністю.

Читати далі: Виробництво тротуарної плитки.

 
2010 Copyright © ТОВ “ФEЛМОКС”
(виробництво та продаж бруківки, тротуарної плитки)
29013, м. Хмельницький,
вул. Театральна, 54, к 225
тел.: (0382) 70-49-38, (0382) 76-48-15