ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ КОМПАНІЇ "ФЕЛМОКС"

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фелмокс» здійснює виробництво тротуарної плитки методом вібропресування на сучасному обладнанні. При виготовленні бруківки використовується високоякісний бетон. Широка кольорова гама відтінків створюється шляхом введення в бетонну суміш імпортних пігментів. Автоматизація виробництва гарантує точне дозування вхідної сировини та високу якість готових виробів.

тротуарна бруківка тротуарна бруківка

Ми раді повідомити Вам про відкриття представництва нашої компанії у м.Вінниця.

Сертифікати

сертифікат тротуарна бруківка сертифікат бруківка

Переваги тротуарної плитки ТОВ “ФЕЛМОКС”

Висока міцність. Метод вібропресування дозволяє отримувати високоміцні вироби ( від 350 до 500 кг на квадратний сантиметр). Бруківка витримує значні механічні навантаження, має низький рівень зношування, довгі роки зберігає бездоганний зовнішній вигляд. Строк служби тротуарної плитки не менше 25 років. Завдяки міжплиточним швам, вода проходить у підложку, не пошкоджуючи поверхню.

Морозостійкість. Тротуарна плитка, що пропонується ТОВ “ФЕЛМОКС” має клас морозостійкості F 200. Здатність виробів витримувати низькі температури роблять його практично незамінним в умовах нашого клімату.

Стійкість кольору та різнобарвність палітри.

бруківка ФелмоксРівномірне фарбування бруківки по всій масі дозволяє їй зберігати свій колір протягом всього строку використання, а це дуже важливий показник для кольорових виробів, адже вони коштують дорожче. Наприклад, плитка з декоративним шаром ( коли фарбується лише 8-10 мм лицьової поверхні) може і дасть невеличку економію, але прослужить вона набагато менше, адже ніхто не застрахований від мілких сколів та вибоїн в процесі експлуатації покриття. Широка гама кольорів представлених виробів допоможе Вам втілити будь-яку фантазію в паркових доріжках, площах, алеях.

Економічність. Бруківка легко розбирається та вкладається знову при пошкодженні будь-якої ділянки, чи при необхідності проведення земляних робіт (наприклад, прокладання підземних комунікацій). Крім того, ми представляємо тротуарну плитку власного виробництва, відповідно маємо можливість запропонувати своїм клієнтам вигідні умови для придбання виробів.

 

Екологічність. На відміну від асфальтового покриття, яке при температурі вище 25 С починає виділяти в атмосферу канцерогенні речовини, тротуарна плитка не деформується і зберігає свою міцність в незалежності від погодних умов.

9 copy_l

 

Але ніяка тротуарна плитка не буде виглядати красиво без бордюру. Тротуарний бордюр надає ландшафту закінчений вигляд. І справа не лише в елегантності, але і в практичності. Бордюр підтримує форму бруківки і не дає їй розповзатись. Застосування бордюру подовжує строк служби тротуарного покриття. Елементи штучного покриття (тротуарна плитка) в порівнянні з натуральними аналогічними виробами, мають більш низьку ціну, широку гаму кольорів, можливість поставки практично будь-якого обсягу продукції необхідного відтінку.

Наша компанія пропонує широкий вибір якісної тротуарної плитки за вигідними цінами.

 
2010 Copyright © ТОВ “ФEЛМОКС”
(виробництво та продаж бруківки, тротуарної плитки)
29013, м. Хмельницький,
вул. Театральна, 54, к 225
тел.: (0382) 70-49-38, (0382) 76-48-15